1. 2. 2022, 14:00 - 2. 2. 2022
přidat do kalendáře
- nezadáno -
zdarma
702 088 934
nejvíce ocení
pedagogové
přednáška

Nápady, hry a aktivity pro výuku nadaných žáků

V prakticky zaměřeném workshopu získají účastníci náměty pro tvoření pracovních listů a dalších materiálů pro rozvoj nadaného žáka, vyzkoušejí si různé hry a aktivity, které uplatní ve výuce (účastníci si odnesou 10 aktivit do matematiky a 10 do českého jazyka), dostanou tipy na webové stránky, knihy a učební materiály. Ukážeme si náměty na různé projekty. Účastníci dostanou tipy na webové stránky, knihy a učební materiály. Workshop vychází z teoretických základů semináře "Jak pracovat s nadanými žáky na 1.stupni ZŠ", který můžete absolvovat v základním modulu.

 

Lektorka: Mgr. Romana Divínová

V rámci své pedagogické kariéry se věnuje výuce ve třídě s rozšířenou výukou skupiny předmětů na FZŠ Olomou, Hálkova. Má bohaté lektorské zkušenosti s přednáškami pro posluchače učitelství pro 1. stupeň PdF UP, pro vzdělávací programy NÚV, NIDV a pro nadaci QUIDO. Je spoluautorkou publikace Standardy komplexní diagnostiky mimořádného (intelektového) nadání, NÚV. Podílela se také jako spoluautorka na učebnici pro nadané - Koumák pro třeťáky od nakladatelství Didaktis.

Na přednášku se hlaste prostřednictvím REGISTRACE

Tato přednáška je součástí rozšiřujícího vzdělávacího modulu, který se skládá z přednášek týkajících se identifikace a typologie nadaného žáka, práce s nadanými, vhledu do potřebné legislativy. Více o něm i dalších rozvojových aktivitách nadaných žáků i jejich pedagogů najdete na stránkách www.jsmenadani.cz.