8. 2. 2022, 14:00 - 17:00
přidat do kalendáře
online
zdarma
702 088 934
nejvíce ocení
pedagogové, ředitelé škol, výchovní poradci a psychologové
přednáška

Nadaní jako výzva a inspirace

Pohled do života jedné třídy. Náměty pro výuku, jak to zvládnout a zároveň mít z práce radost. Inspirace z pohledů dětí i učitele. Názorné ukázky a videa, výzva pro děti jako výrazný motivační prvek. Zdánlivě lehký úkol z učebnice může být zajímavý. Jak na tvorbu týdenních plánů, aby byly zajímavé a nápadité. Inspirace pro práci s nadanými dětmi i celým třídním kolektivem. 

PhDr. Alena Nováková

V rámci své pedagogické kariéry má zkušenosti s výukou na všech stupních škol. V současné době se věnuje výuce žáků ve třídě Světa vzdělání (nyní 5.třída). Dlouhodobě se zajímá o problematiku vzdělávání nadaných žáků a má v této oblasti bohaté praktické zkušenosti. Spolupracuje s nakladatelstvím DIDAKTIS na tvorbě výukových materiálů.

Na přednášku se hlaste prostřednictvím REGISTRACE

Tato přednáška je součástí základního vzdělávacího modulu, který se skládá z přednášek týkajících se identifikace a typologie nadaného žáka, práce s nadanými, vhledu do potřebné legislativy. Více o něm i dalších rozvojových aktivitách nadaných žáků i jejich pedagogů najdete na stránkách Podpory vzdělávání nadaných žáků.