ÚLeT plný fyziky a zážitků

Vydejte se s námi za poznáním, zkušeností a zábavou na akci plnou fyziky a zážitků. Pojeďte s námi na ÚLeT!
ÚLeT je týdenní tábor, na kterém tě naučíme pájet i masírovat. Budeš mít týden, při kterém se nestihneš ani na minutku nudit. Tábor je vhodný jak pro fyzikální nadšence a matfyzáky, tak pro fyzikální čtyřkaře, kde hlavní je chuť poznávat!

Kdy: 26. 7.–2. 8.
Kde: nedaleko Fulneku
Cena: 2750 Kč

Tábor je vedený členy ÚDiFu, Divadla fyziky ÚDiF, kteří jsou vystudovaní fyzici a dnes jezdí s experimenty jako kočovné science centrum, aby ukázali krásu fyziky všem bez výjimky. Vedle ÚDiFáků vedou tábor také Instruktoři Brno s letitými zkušenostmi se zážitkovými akcemi. A jestli ti něco říká šifrovačka Tmou nebo zážitkovka Moravské hvozdy, tak to jsou oni. Takže o zábavu je na táboře postaráno!

Letos nás čeká výlet s cestovkou CK Schrödinger a podíváme se tak na největší objevy v různých světadílech, na tamější zvyklosti a možná ochutnáme i něco z místní kuchyně :) Poodhalíme vám například téma analogové fotografie, pájení a programování, výrobu střelného prachu aj. Ze zážitkového programu si vyzkoušíte, jaké to je žít v totalitním režimu, vyzkoušíte si velkou vzájemnou kooperační hru, ale hlavně si budete užívat pohodového léta plného her, nových přátel a nevšedních zážitků.

Více na webu akce