účastníci pedagogové 2018

Letní M-tábor - byla pro mne super akce. Dostala jsem se  na něj jako účastnice - středoškolský pedagog úplně náhodou.

Nádherná příroda, klid, lesy, příroda,....

Vím, že na přípravu M-tábora, paní Jana měla velmi, velmi málo času. I tak dokázala uspořádat tuto pro  mne velikou akci. Rozsah akce byl neuvěřitelný - od dětí 1. třída po středoškoláky 4. ročník SŠ + učitelé ZŠ a učitelé SŠ. Kdybych měla klobouk, smekla bych ho před ní a její prací pro nás. Díky moc, Jani.

Lektoři a jejich program byl pro mne až na výjimky velice zajímavý a inspirující.

Děti z dopoledních i odpoledních bloků matematiky chodily nadšené a i ve volném čase se bavily o problematice, kterou  na hodinách s matematikou řešily, skládaly a točily stále s Rubikovou kostkou, jen aby dosáhly svého a složily ji sami :-). Děkujeme moc. To je úžasné, takto nadchnout děti. Veliké díky lektorce Marcelce, lektorovi Vláďovi i Míše a dalším.

Dle  mého pro příští turnus bych volila spíše areál, kde zejm. mladší děti (1.st.ZŠ) se budou moci lépe orientovat, bude více uzavřený pro "naši" akci. 

Pro volnočasové aktivity by se animátorům s dětmi též určitě lépe pracovalo a hlídalo v méně členitém areálu, zejm. co  se týče ubytování. 

Celkově ale M-tábor hodnotím velice pozitivně, byl to přínos pro mne i pro mé 4 žáky. Děkujeme mnohokrát, že jsme se mohli zůčastnit. Děti odjížděly a říkaly, že to bylo prima a i teď sem tam na letní M-tábor si vzpomenou s nějakou tou historkou. :-) Co víc by si člověk mohl přát. :-)

Marie Mejzlíková