Poslechněte si podcasty JCMM

PODCASTY JCMM

Seznamte se s týmem JCMM. Poznejte projekty, o které se staráme a nechte se inspirovat myšlenkami, jež pomáhají jižní Moravě v podpoře nadaných studentů a vědců. Díky vašemu zájmu můžeme pečovat o děti, studenty i dospělé, veřejnost i odborníky. V PODCASTECH se můžete těšit nejen na interní tým JCMM, ale také na naše stipendisty – úspěšné, a především talentované osobnosti.
 

Proč poslouchat PODCASTY

Jste zahlceni ze všech stran a nemáte prostor sledovat obraz, ani číst? PODCASTY přináší jedinečnou příležitost. V 15 minutách se můžete seznámit s rozmanitými tématy. Pustit oblíbený PODCAST si můžete při cvičení, běhání, v tramvaji cestou do práce nebo například v autě. Rádi vám přiblížíme témata, s kterými se v JCMM pravidelně setkáváme.
Podívejte se na náš tým a napište nám, s kým byste rádi slyšeli rozhovor.
 

Jak poslouchat PODCAST v telefonu

Nejsnadnější cesta k poslouchání podcastů je pomocí aplikace – čtečky podcastů. Pokud máte iPhone nebo iPad, aplikace Podcasty se zde již nachází. Pro Android existuje spousta možností, můžeme doporučit například aplikace Podcast Addict (zdarma). – > Odkaz ke stažení na Google Play.
Máte aplikaci. :) Nyní vyhledejte požadovaný podcast. Pro vyhledání našich podcastů napište JCMM a zvolit Odebírat (anglicky Subscribe). To zaručí, že při vydání nové epizody se vám tato epizoda automaticky přidá a vy si ji budete moci poslechnout. Pokud máte omezená data, zvolte si také možnost stahovat nové epizody, pouze pokud jste připojeni na wifi.

Epizody stahovat nemusíte. Můžete je přímo streamovat, ale doporučuji si je stáhnout. Nebudete pak řešit problémy s výpadkem signálu a poslechnete si všechno, například i když budete mimo signál.
 

Jak poslouchat PODCAST na počítači

Na počítači si ve webovém prohlížeči můžete otevřít Soundcloud nebo Spotify. Nejsnadnější je sledovat a poslouchat z webu jcmm.cz, kde jsou všechny epizody k dispozici.

Ať vás rozhovory baví, užijte si poslech. Můžete se těšit na zajímavé hosty z řad našich kolegů a partnerů projektů nebo účastníků našich programů. Rozhovory vás provede Veronika Hollerová.