2.3.2023 a 9.3.2023 16 - 18 hod
Pro přihlášení pokračujte na web jsmenadani.cz
přidat do kalendáře
ONLINE
zdarma
nejvíce ocení
rodiče
přednáška

Nenásilná komunikace při výchově nadaných dětí

Pro podporu motivace nadaných dětí je nezbytná empatie, respekt, vlastní sebepoznání dětí a rozvíjení růstového nastavení jejich mysli. Právě tyto oblasti posilujeme, když s dětmi vědomě komunikujeme na základě principů nenásilné komunikace. V semináři Nenásilná komunikace při výchově nadaných dětí se seznámíte s důsledky symetrické a asymetrické komunikace a získáte užitečné tipy pro práci s nízkou a příliš vysokou motivací žáků a s neefektivními postoji, jako je sebepodceňování nebo nadřazenost. Téma Vám bude zprostředkováno interaktivní formou s dostatečným prostorem pro dotazy a konkrétní příklady.
 
Online seminář bude mít 2 části - 2.3.2023 a 9.3.2023, vždy od 16 do 18 hodin. Přihlašujete se automaticky na obě části.
 
Lektorka toho kurzu, Petra Mařádková, je psycholožka a koučka zaměřující se především na poradenství a koučink v oblasti výchovy a vzdělávání dětí. Svou profesní dráhu započala jako středoškolský pedagog a i většina jejích současných aktivit je úzce spjata se školním prostředím. Je šťastnou matkou dvou dětí a nedá dopustit na každodenní společná vyprávění před spaním.