Mgr. Erik Kalla

Vysokoškolské vzdělání jsem získal na Masarykově univerzitě i na Vysokém učení technickém v Brně, vždy v jiném oboru zaměřeného na specifické odvětví chemie. Kromě toho jsem dostudoval celoživotní vzdělávání v oblasti učitelství chemie, protože výuka chemie je jednou z největších vášní mého života. Ačkoliv už třetím rokem pracuji jako středoškolský učitel na Střední průmyslové škole v Brně, rozhodl jsem se dále vzdělávat, a aktuálně studuji doktorské studium na Masarykově univerzitě se zaměřením na fyzikální chemii.

Kromě tohoto projektu jsem ve spolupráci s JCMM organizoval multioborovou soutěž N-trophy, kde jsem tvořil úlohy pro sekci chemie. Poznat mě můžeš i v rámci chemické olympiády, kde jsem často autorem úloh napříč všemi kategoriemi, dělám přípravné přednášky pro jejich řešitele, a zároveň se starám o hladký chod krajských a národních kol. A jestli Ti něco říká Bioskop, tak i tam mě potkáš ve středoškolském kroužku zaměřeném na praktickou chemii, který několik let lektoruji.

Pokud máš nějaké dotazy, neváhej se obrátit na mail kalla@spschbr.cz nebo kdekoliv jinde na sociálních sítích (FB, instagram).