JCMM otvírá kariérové konzultace v centru Brna

Kariérové poradenství pro všechny obyvatele Jihomoravského kraje spouští od května oddělení kariérového rozvoje organizace JCMM. Jihomoravané mohou s kariérovou poradkyní v určených hodinách probrat například své úvahy o změně zaměstnání, která profese je pro ně nejvhodnější, nebo zkonzultovat využití svého potenciálu v aktuálním zaměstnání.

Služba je v provozu každé úterý od 14 do 16 hodin. Jedna konzultace trvá 30 minut a JCMM ji spouští v úterý 3. května. Služba je založena na odbornosti, otevřenosti, spolupráci a individuálním přístupu.

Kariérové poradenství se bude konat v sídle JCMM v centru Brna na adrese Česká 11. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím webové stránky
https://vzdelavanivsem.cz/ochutnavka-karierove-konzultace.

„Na kariérovém poradenství mě nejvíc těší, že mohu být blízko lidem, že mohu s klienty hledat a pojmenovávat jejich opravdová přání a pracovat na jejich uskutečňování. Uvědomuji si, jak je důležité, aby práce, která tvoří velkou část našeho životního prostoru, byla uspokojující, smysluplná a pasovala na naše hodnoty, priority a možnosti a využívala náš potenciál. Moc ráda hledám kombinace, jak toho u jednotlivých klientů dosáhnout,“ uvedla Tereza Musilová, kariérová poradkyně JCMM.

„Kariérové poradenství je jednou z důležitých činností, kterou JCMM v Jihomoravském kraji poskytuje. Od otevření této služby pro všechny si slibujeme rozšíření povědomí o přínosech kariérového poradenství především mezi mladými lidmi, kteří jsou na startu své profesní dráhy,“ podotkl Miloš Šifalda, ředitel JCMM.

22_05_03, Brno

Tereza Musilová, kariérová poradkyně, T: 603 272 689, E: tereza.musilova@jcmm.cz