T-excursions

Léčba neplodnosti

Instituce: REPROMEDA
Fakulta/ústav:
Další údaje o pracovišti:
Lektoři: Ing.Mgr. Tereza Agáta Jičínská

Popis:

Je léčba neplodnosti opravdu téma jen pro neplodné? Přijďte se podívat, jak na klinice REPROMEDA pomáháme párům k úplné rodině.

Klinika REPROMEDA patří již 19 let mezi přední česká i evropská centra reprodukční medicíny. Od samého počátku své historie se zaměřuje nejen na komplexní péči o neplodné páry, ale především na prevenci dědičných nemocí a vrozených vývojových vad.

Řada párů má v současnosti s reprodukcí problémy, které často souvisejí s genetickými faktory. Ale i takovým párům, které mají problém s otěhotněním nebo později pak s donošením zdravého plodu, jsme schopni účinně pomoci. Naším cílem není jen dosažení pozitivního těhotenského testu. Svoji snahu směřujeme ještě mnohem dále, a sice k tomu, aby se okamžik velké radosti z pozitivity testu proměnil v prosperující těhotenství zakončené porodem zdravého dítěte.

Na T-Exkurzi „LÉČBA NEPLODNOSTI“ na klinice REPROMEDA se dozvíte, jak probíhá léčba neplodnosti od první návštěvy až po porod, jak z pohledu neplodného páru, tak i z pohledu lékaře, embryologa či genetika. Dále se zaměříme na to, jaké jsou léčebné programy a postupy, zda existují i nějaké alternativní metody léčby a jaká je jejich úspěšnost. Jaké jsou současné trendy v léčbě neplodnosti, ale i v tzv. preimplantační genetické diagnostice. Co znamenají zkratky ICSI, PICSI, PGS nebo KET? Zda je těžké provést spermiogram nebo jak a kdy se oplodňuje vajíčko?

Na T-Exkurzi na klinice REPROMEDA dostanete odpovědi na spoustu otázek, které máte, nebo které byste v budoucnu mohli mít.