Projekt Podpora nadaných žáků v JMK

MiND Club

Chcete najít pro své intelektově nadané dítě místo, kde se bude moci rozvíjet? Rádi byste jej naučili odpočívat, zvládat své emoce i emoce druhých? Máte zájem na tom, aby se Vaše dítě setkávalo s nadanými vrstevníky a rozvíjelo své sociální dovednosti?


MiND Club je jedinečné místo:

Aktivity MiND Clubu jsou převážně určeny žákům 1. stupně základní školy. Pokud chcete mít nejnovější informace a chcete s námi zůstat ve spojení, vyplňte následující formulář.


AKTIVITY PRO ŽÁKY

Podmínkou pro zapojení žáka do aktivit je nutné, aby: a) žák prošel prescreeningovým šetřením (Invenio) v rámci projektu, b) rodič dodal potvrzení o vyšetření v PPP nebo c) rodič dodal potvrzení ze školy - nominace školy. Prosíme o vytištění, vyplnění a následné potvrzení formuláře v PPP/SPC, které provedlo diagnostiku nadání nebo ve škole. Zároveň registrací na aktivitu souhlasíte s následujícími pravidly MiND Clubu.

MIND CLUB 

​Otevřená setkávání všech nadaných dětí, které se s námi chtějí potkat, dozvědět se něco nového, hrát smart games, odpočinout si, sdílet s ostatními své zájmy apod. Aktivita je určena žákům 1. stupně základní školy.

Otevřený MiND Club se během měsíců červen-srpen uzavře. Další otevřená setkání se budou konat až od nového školního roku - září 2022.

ODBORNÉ WORKSHOPY

Jedná se o workshopy jednorázového charakteru, které budou zaměřeny na různá odborná témata. Konají se 1x do měsíce a většinou jsou určeny pro věkovou skupinu 1. stupeň základní školy.

 

Kontakt

nadanijmk@jcmm.cz

 

 


Konání jednotlivých akcí v MiND Clubu se řídí aktuální epidemiologickou situací a nařízením vlády.